8 Nisan 2014 Salı

Ankara Ankamall The Body Shop Blogger Etkinliği


Herkese Merhaba,
Geçen Cumartesi katıldığım bir etkinlikten bahsedicem bugün sizlere :) İlk kez bir Blogger Etkinliğine katıldım arkadaşlar!! Çok eğlenceli geçti ve çok tatlı bloggerlar ile tanıştım, o yüzden nesneslis yani Neslihan'a çok teşekkür ediyorum, hepimizin bir araya gelmesini sağlayan kişi oydu :)

Etkinliğimiz 10:30'da başladı, içeri girmemizle mağaza müdürü Burcu Hanım ve çalışanlar hemencecik bizlerle ilgilenmeye başladı, onlara da çok teşekkürler, çok tatlılardı hepsi :) Ardından Nesli'ye ve bana Saç Tebeşiri uygulandı, tavsiye ederim çok güzel duruyo ve saçınızı boyatmaya da gerek kalmıyo böylece :)
Saçımı da pembe yaptıktan sonra, sıra mağazayı biraz dolaşmaya geldi, en eğlenceli kısım buydu herhalde, her şeyi tek tek inceleme fırsatı buldum, bilmediğim muhteşem ürünler gördüm :) Bunlardan bikaçını da sizlerle paylaşıcam :)Bu seri en çok satanlar arasındaymış, ben kokusuna bayılmasam da elime kremini sürdükten sonra neden bu kadar sattığını anlamış bulunuyorum, inanılmaz güzel nemlendiriyo ve uzun süre kalıcı bu nem! Kim elinin yumuşacık olmasını istemez ki, di mi ? :))


Bense bu spa koleksiyonuna BAYILDIM! Özellikle şu ortada gördüğünüz Scrub'a çünkü muhteşem bi şey o, bütün ölü deriyi cildinizden arındırıyo ve tıpkı yeni bi cilde kavuşmuş gibi oluyosunuz! Gidin bi Body Shop mağazasında deneyin derim, kaçmicak bi ürün!


Arkadaşım Selen'in elinde görüdüğünüz bu English Dawn White Gardenia parfümüyse günün en muhteşem ürünleri arasına girdi benim için, 11 Nisan'da tüm The Body Shop mağazalarında bulabiliceksiniz bu ürünü, kesinlikle gidin ve deneyin, süper bi koku :)

Son olarak da Body Shop'ın birçok ürününe bayıldığımı söylemeden geçemicem, özellikle coffret'lerini çok beğeniyorum, hem hediye için hem de kendime almak için. Duş jelleri, mis kokulu nemlendiricileri, hatta liflerini bile çok seviyorum ve çok kaliteli olduklarını düşünüyorum, denemeyeniniz varsa hemen deneyin, memnun kalicağınıza eminim! :)

Şimdi o günden birkaç kare paylaşıcam sizlerle, Hepinizi öpüyorum!
Tanıştığım herkes bu karede :)
Starbucks'a da güzel ikramları için çok çok teşekkür ederiz, günümüzün daha da güzel geçmesini sağladılar! :)


Fotoğrafların devamını instagramda #ankaratbsevent hashtagi altında bulabilirsiniz!